0542 283 5368 - bilgi@akyadent.com
Anterior Dişlerde Kompozit Restorasyonlar Kursu

Anterior Dişlerde Kompozit Restorasyonlar Kursu

Restoratif konusunda Türkiye’nin deneyimli isimlerinden Uzm. Dt. Gökhan Dokumacıgil, “Kompozit Restorasyonlar” konusundaki bilgi ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşıyor. Eğitimde, anterior ve posterior dişlerde; direkt kompozit restorasyonlar ve rubber-dam izalosyonu uygulamaları hakkında püf noktaları öğrenecek, merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını bulacaksınız. 14-15 Mayıs 2022 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirilecek eğitim kursiyerlere özel hazırlanmış modeller üzerinde uygulamalı olarak yapılacaktır.
Eğitimen : Uzm. Dt. Gökhan Dokumacıgil Tarih: 14-15 Mayıs 2022 İstanbul Eğitim içeriği; Tedavi planlaması İzolasyon çeşitleri Diastema kapatılması Sınıf IV kırık restorasyonu Direkt kompozit veneer uygulaması Servikal restorasyonlar Mikroabrazyon ve rezin infiltrasyon yöntemi Ekipman ve materyal seçimi İzolasyon Silikon anahtar tekniği Tabakalama yöntemi Renk seçim teknikleri Restorasyon alanının hazırlanması Adezyon aşamalarında dikkat edilmesi gerekenler Doğal diş anatomisinin oluşturulması Yüzey cilası ve bitirme aşamaları Uygulama; (Tüm kursiyerler)
  • Rubber-Dam izolasyonu uygulanmas
  • Silikon anahtar hazırlanması
  • Tabakalama yöntemi ile sınıf IV restorasyonu
  • Diastema kapatma
  • Direkt kompozit lamina
  • Bitirme ve cila aşamaları
Anterior Dişlerde Kompozit Restorasyonlar Kursu
AKYADENT AKADEMİ Göktürk Mah. Çamlık Cad. 1. Sedef Sk. No: 3/23 Eyüp / İstanbul Gsm: 0542 283 5368 E-posta: bilgi@akyadent.com Web: www.akyadent.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Anterior Dişlerde Kompozit Restorasyonlar Kursu