0542 283 5368 - bilgi@akyadent.com

Eğitim Organizasyonları

Profesyonel Ellerden Botoks Ve Dermal Dolgu Eğitimi

Uzman eğitmenimiz Uzm. Dr.Levent Koçu eşliğinde el becerilerinizi geliştireceğiniz ve bolca pratik uygulama yapabileceğiniz ( 2 ) günlük dolu dolu kurs programının sonunda hastalarınıza güvenle botoks yapabilir ve iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Uygulamalı Yumuşak Doku Estetik Cerrahi Kursu

Bu kursun amacı yumuşak doku işlemleri sırasında doku hakimiyetinin geliştirilmesi ve başka şartlar altında öğrenilmesi mümkün olamayacak uygulamaların temel teorik bilgi desteği ile koyun kafalarında uygulanmasının gerçekleştirilmesidir.

Teşhisten Tedaviye Adım Adım Kök Kanal Tedavisi

Pulpaya Bakış Açımız Değişiyor Mu? Endodontide Endikasyon Koyarken Nelere Dikkat Etmeliyiz? Kök Kanalı Sitemi Morfolojisi ve Endodontik Kavite Endodontik Kavite Hazırlanırken Ortaya Çıkan Problemler Ve Çözümleri

Temel Seviye İmplantoloji & İmplantüstü Protez Eğitimi

Akyadent Akademi tarafından düzenlenen "Temel Seviye İmplantolojide Cerrahi & İmplantüstü Protez" Kursu 29-30 Haziran, 2024 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirilecek. Eğitimde iki gün boyunca temel implantoloji ve implantüstü protez konuları uygulamalı olarak anlatılacak. Eğitim, Medipol Üniversitesinden Prof. Dr. Çağrı Delilbaşı ve Prof. Dr. Haluk Barış Kara tarafından verilecek.

İmplantolojinin Tüm Aşamaları

Akyadent Akademi tarafından düzenlenen toplam 3 modülden oluşan çok kapsamlı bir implant eğitim programı diş hekimleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Medipol Üniversitesinden Prof. Dr. Çağrı Delilbaşı, Prof. Dr. Haluk Barış Kara ve Prof. Dr. Umut Çakan eğitmenliğinde gerçekleşecek kurslarda kursiyerleri uygulama yönünden yoğun ve detaylı bir program bekliyor.

Uygulamalı İleri Seviye İmplantoloji Kursu

Prof. Dr. Çağrı Delilbaşı ve Prof. Dr. Umut Çakan eğitmenliğinde gerçekleşecek kursda ileri düzey implantoloji konuları anlatılacak. İmplant uygulalama konusunda temel bilgi ve becerisi bulunan, kliniğinde implant hastası kabul eden ve uygulayan dişhekimlerine yönelik olarak hazırlanmış bir kurstur.
AKYADENT AKADEMİ Göktürk Mah. Çamlık Cad. 1. Sedef Sk. No: 3/23 Eyüp / İstanbul Gsm: 0542 283 5368 E-posta: bilgi@akyadent.com Web: www.akyadent.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.