0542 283 5368 - bilgi@akyadent.com

Eğitim Organizasyonları

Profesyonel Ellerden Botoks Ve Dermal Dolgu Eğitimi

Uzman eğitmenlerimiz Uzm. Dr.Levent Koçu ve Uzm. Dr. Barış Ucuzcu eşliğinde el becerilerinizi geliştireceğiniz ve bolca pratik uygulama yapabileceğiniz ( 2 ) günlük dolu dolu kurs programının sonunda hastalarınıza güvenle botoks yapabilir ve iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Temel Seviye İmplantoloji & İmplantüstü Protez Eğitimi

Akyadent Akademi tarafından düzenlenen "Temel Seviye İmplantolojide Cerrahi & İmplantüstü Protez" Kursu 25 - 26 Şubat 2023 tarihlerinde İstanbul'da gerçekleştirilecek. Eğitimde iki gün boyunca temel implantoloji ve implantüstü protez konuları uygulamalı olarak anlatılacak. Eğitim, Medipol Üniversitesinden Prof. Dr. Çağrı Delilbaşı ve Prof. Dr. Haluk Barış Kara tarafından verilecek.

İmplantolojinin Tüm Aşamaları

Akyadent Akademi tarafından düzenlenen toplam 3 modülden oluşan çok kapsamlı bir implant eğitim programı diş hekimleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Medipol Üniversitesinden Prof. Dr. Çağrı Delilbaşı, Prof. Dr. Haluk Barış Kara ve Prof. Dr. Umut Çakan eğitmenliğinde gerçekleşecek kurslarda kursiyerleri uygulama yönünden yoğun ve detaylı bir program bekliyor.

Yeni Nesil Endodonti’nin Klinik Uygulamaları

Yurt dışında özellikle Amerika ve Kanada gibi Endodonti’de teknolojik gelişmelerin yoğun olarak yaşandığı ülkelerde kök kanal tedavisinde yeni bir çağa adım atılmış durumdadır. Minimal şekillendirme yapılıp, GentleWave ya da lazer teknolojisi ile tüm kanal temizlenmekte ve maksimum diş dokusu korunak kök kanal dolumu tek seansta bitirilebilmektedir. Yeni nesil endodonti’nin temelini oluşturan bu uygulamaları öğrenip, kendi kliniğinizde etkili bir şekilde uygulayarak hem hasta konforunuzu artırabilir hem de endodontik tedavi başarınızı bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz. Yeni nesil endodontinin tüm basamaklarının ayrıntılı bir şekilde anlatılacağı bu uygulamalı kursta kök kanallarının şekillendirilmesi, kök kanallarının irrigasyonu, kök kanallarının biyoseramikler ile doldurulması ve Endodonti’de CBCT önemine odaklanılarak, katılımcıların bu konularda kliniklerini dünya standartlarına ulaştırmayı amaçlıyoruz.

Anterior Dişlerde Direkt Kompozit Restorasyonlar

Restoratif konusunda Doç. Dr. Derya Sürmelioğlu, “Kompozit Restorasyonlar” konusundaki bilgi ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşıyor. Eğitimde, anterior dişlerde; direkt kompozit restorasyonlar ve rubber-dam izalosyonu uygulamaları hakkında püf noktaları öğrenecek, merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını bulacaksınız.18-19 Şubat, 2023 tarihinde Antep'de gerçekleştirilecek eğitim kursiyerlere özel hazırlanmış modeller üzerinde uygulamalı olarak yapılacaktır.

Uygulamalı İleri Seviye İmplantoloji Kursu

Prof. Dr. Çağrı Delilbaşı ve Prof. Dr. Umut Çakan eğitmenliğinde gerçekleşecek kursda ileri düzey implantoloji konuları anlatılacak. İmplant uygulalama konusunda temel bilgi ve becerisi bulunan, kliniğinde implant hastası kabul eden ve uygulayan dişhekimlerine yönelik olarak hazırlanmış bir kurstur.
AKYADENT AKADEMİ Göktürk Mah. Çamlık Cad. 1. Sedef Sk. No: 3/23 Eyüp / İstanbul Gsm: 0542 283 5368 E-posta: bilgi@akyadent.com Web: www.akyadent.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.