0542 283 5368 - bilgi@akyadent.com

Eğitim Organizasyonları

Profesyonel Ellerden Botoks Ve Dermal Dolgu Eğitimi

Uzman eğitmenimiz Dr.Levent Koçu eşliğinde el becerilerinizi geliştireceğiniz ve bolca pratik uygulama yapabileceğiniz ( 2 ) günlük dolu dolu kurs programının sonunda hastalarınıza güvenle botoks yapabilir ve iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Temel Seviye İmplantoloji & İmplantüstü Protez Eğitimi

Akyadent Akademi tarafından düzenlenen "Temel Seviye İmplantolojide Cerrahi & Protetik Prensipler Ve Uygulamaları" Kursu 22-23, Ekim 2022 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirilecek. Eğitimde iki gün boyunca temel implantoloji ve implantüstü protez konuları uygulamalı olarak anlatılacak. Eğitim, Medipol Üniversitesinden Prof. Dr. Çağrı Delilbaşı ve Prof. Dr. Haluk Barış Kara tarafından verilecek.

İmplantolojinin Tüm Aşamaları

Akyadent Akademi tarafından düzenlenen toplam 3 modülden oluşan çok kapsamlı bir implant eğitim programı diş hekimleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Medipol Üniversitesinden Prof. Dr. Çağrı Delilbaşı ve Prof. Dr. Haluk Barış Kara eğitmenliğinde gerçekleşecek kurslarda kursiyerleri uygulama yönünden yoğun ve detaylı bir program bekliyor.

Klinik Uygulamada Endodonti

Alanında Türkiye’nin deneyimli isimlerinden Marmara Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zühre Hale Cimilli 9 Ekim 2022’de İstanbul’da yeni bir Endodonti kursuyla diş hekimleriyle buluşuyor. Onur Dental'in katkılarıyla düzenlenen, Endodonti alanında tüm merak ettiğiniz soruların cevabını bulacağınız uygulamalı kursta sizleri yoğun bir program bekliyor.

Klinik Uygulamada Anterior Dişlerde Direkt Kompozit Uygulamaları

Restoratif konusunda Türkiye’nin deneyimli isimlerinden Prof. Cafer Türkmen ve Prof. Dr. Hale Cimilli, “Kompozit Restorasyonlar” konusundaki bilgi ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşıyor. Eğitimde, anterior dişlerde; direkt kompozit restorasyonlar ve rubber-dam izalosyonu uygulamaları hakkında püf noktaları öğrenecek, merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını bulacaksınız. 05-06 Kasım, 2022 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirilecek eğitim kursiyerlere özel hazırlanmış modeller üzerinde uygulamalı olarak yapılacaktır.

Porselen Lamina Veneer Kursu

Restoratif Diş hekimliği alanında Türkiye’nin en deneyimli isimlerinden Dr. Şule Ünal 01-02 Ekim 2022’de İstanbul’da yeni bir Porselen Lamina kursuyla diş hekimleriyle buluşuyor. Tokuyama Dental işbirliğiyle gerçekleşecek kursta katılımcıları zengin içerikli bir uygulama programı bekliyor.

Uygulamalı İmplant Çevresi Yumuşak Doku Kursu

Doç.Dr. Hüseyin Gencay Keçeli ve Dr. Birtan Tolga Yılmaz eğitmenliğinde gerçekleşecek eğitimde katılımcılar, dişeti çekilmesi tedavisi ve diş çevresi yumuşak doku yönetimi kursun teorik ve pratik içeriğini oluşturacaktır. Bu kursla birlikte başarıyı etkileyen ve başarısızlığa sebep olan faktörleri daha iyi kavrayacak, diş ve implant etrafında yumuşak doku yönetimi için gerekli cerrahi yetenekleri kazanacak, dişeti grefti elde etme ve verici saha yönetme bilgi ve becerilerini artıracak, aynı zamanda dişeti çekilmesi tedavisi ve flep dizaynıyla ilgili biyolojik prensipleri öğrenmiş olacak.

Endodontinin Vazgeçilmezleri: Ultrasonikler Ve Biyoseramikler

Alanında Türkiye’nin en deneyimli isimlerinden Prof. Dr. Baybora Kayahan 15 Mayıs 2022’de İstanbul’da yeni bir Endodonti kursuyla diş hekimleriyle buluşuyor. İnci Dental'in katkılarıyla düzenlenen eğitimde Endodonti alanında tüm merak ettiğiniz soruların cevabını bulacaksınız.
AKYADENT AKADEMİ Göktürk Mah. Çamlık Cad. 1. Sedef Sk. No: 3/23 Eyüp / İstanbul Gsm: 0542 283 5368 E-posta: bilgi@akyadent.com Web: www.akyadent.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.