0542 283 5368 - bilgi@akyadent.com

Eğitim Organizasyonları

Anterior Ve Posterior Dişlerde; Direkt Kompozit Restorasyonlar

Restoratif konusunda Türkiye’nin deneyimli isimlerinden Uzm. Dt. Gökhan Dokumacıgil, “Kompozit Restorasyonlar” konusundaki bilgi ve tecrübelerini katılımcılarla paylaşıyor. Eğitimde, anterior ve posterior dişlerde; direkt kompozit restorasyonlar ve rubber-dam izalosyonu uygulamaları hakkında püf noktaları öğrenecek, merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını bulacaksınız. 08.-09 Ocak 2022 tarihinde İstanbul'da gerçekleştirilecek eğitim kursiyerlere özel hazırlanmış modeller üzerinde uygulamalı olarak yapılacaktır.

Temel Seviye İmplantoloji & İmplantüstü Protez Eğitimi

Akyadent Akademi tarafından düzenlenen "Temel İmplantolojide Cerrahi & Protetik Prensipler Ve Uygulamaları" Eğitimi 26-27 Şubat tarihinde Diyarbakır'da gerçekleştirilecek. Eğitimde iki gün boyunca temel implantoloji ve implantüstü protez konuları uygulamalı olarak anlatılacak. Eğitim, Doç. Dr. Önjen Tak ve Doç. Dr. Uğur Mercan tarafından verilecek.

İleri Seviye İmplantoloji Eğitimi

İmplant uygulama konusunda temel bilgi ve becerisi bulunan, kliniğinde implant hastası kabul eden ve uygulayan diş hekimlerine yönelik hazırlanmış bir eğitimdir. Eğitimenler : Prof.Dr. Abdullah Cevdet Akman & Doç. Dr. Hüseyin Gencay Keçeli Tarih: 13-14 Kasım Adana 2021

Porselen Lamina Veneer Kursu

Protez konusunda Türkiye’nin en deneyimli isimlerinden olan Prof. Dr. Haktan Yurdagüven, “Porselen Lamina Veneer” konusundaki bilgi ve tecrübelerini, katılımcılarla paylaşıyor. Eğitimde, porselen lamina veneerler’in gülüş tasarımında kullanımı hakkında püf noktaları öğrenecek, merak ettiğiniz birçok sorunun cevabını bulacaksınız. 12-13 Şubat 2022 tarihinde Paşa Dental işbirliği ile gerçekleştirilecek eğitimde, Pratik bölüm kursiyerlere özel hazırlanmış modeller üzerinde uygulamalı olarak yapılacaktır.

Endodontinin Alet Çantası

Diş hekimlerinin ilgiyle yakından takip ettiği Dr. Erdal Pehlivanoğlu eğitmenliğinde gerçekleşen “Endodontinin Alet Çantası ” başlıklı eğitimin yeni tarihi belli oldu. 05-06 Şubat 2022 tarihinde İstanbul'da Şişli Raddison Blu Otelde, Paşa Dental ve Acteon işbirliği ile gerçekleştirilecek eğitimde teorik ve uygulama açısından katılımcıları oldukça detaylı ve yoğun bir program beklemektedir.

Uygulamalı İmplant Çevresi Yumuşak Doku Kursu

Doç.Dr. Hüseyin Gencay Keçeli ve Dr. Birtan Tolga Yılmaz eğitmenliğinde gerçekleşecek eğitimde katılımcılar, dişeti çekilmesi tedavisi ve diş çevresi yumuşak doku yönetimi kursun teorik ve pratik içeriğini oluşturacaktır. Bu kursla birlikte başarıyı etkileyen ve başarısızlığa sebep olan faktörleri daha iyi kavrayacak, diş ve implant etrafında yumuşak doku yönetimi için gerekli cerrahi yetenekleri kazanacak, dişeti grefti elde etme ve verici saha yönetme bilgi ve becerilerini artıracak, aynı zamanda dişeti çekilmesi tedavisi ve flep dizaynıyla ilgili biyolojik prensipleri öğrenmiş olacak.

Temel Seviye İmplantüstü Protez Kursu

Akademisyen ve klinisyen kimliğiyle, alanında önemli isimlerden olan Doç. Dr. Önjen Tak protez ve implantüstü protez konusundaki mesleki tecrübe ve birikimlerini, katılımcı hekimlerle paylaşıyor.

Profesyonel Ellerden Botoks Ve Dermal Dolgu Eğitimi

Uzman eğitmenimiz Yard. Doç. Dr. Sezgin Kurt eşliğinde el becerilerinizi geliştireceğiniz ve bolca pratik uygulama yapabileceğiniz ( 2 ) günlük dolu dolu kurs programının sonunda hastalarınıza güvenle botoks yapabilir ve iyi sonuçlar elde edebilirsiniz.

Uygulamalı Ortodonti Modüler Eğitimi

Ortodonti konusunda deneyimli, en güncel gelişmeleri takip etmeyi hedefleyen hekimler için eğitim takvimimiz çok yakında bu platformda açıklanacaktır.

Uygulamalı Micro Apikal Cerrahi Eğitimi

Diş hekimlerinin ilgiyle takip ettiği Dr. Erdal Pehlivanoğlu eğitmenliğinde gerçekleşen “Uygulamalı Mikro Apikal Cerrahi” başlıklı eğitimin yeni tarihi belli oldu. 23 Ocak 2022 tarihinde İstanbul'da Acteon işbirliği ile gerçekleştirilecek eğitimde uygulama bölümünün yoğun olması nedeniyle kontenjan 20 kişi ile sınırlandırılmıştır.
AKYADENT AKADEMİ Göktürk Mah. Çamlık Cad. 1. Sedef Sk. No: 3/23 Eyüp / İstanbul Gsm: 0542 283 5368 E-posta: bilgi@akyadent.com Web: www.akyadent.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.