0542 283 5368 - bilgi@akyadent.com
KURUMSAL

Hakkımızda

AKYADENT AKADEMİ

Akyadent Akademi , Diş Hekimliği sektöründe 20 yıla yakın süredir profesyonel anlamda yayıncılık ve eğitim organizasyonu yapan bir EKİP tarafından 2019 yılında kurulmuştur. Eğitim ve yayıncılık konusunda sürekli yenilenen, gelişen ve geliştiren bir yapıda ilerleyen Akyadent, düzenlediği mezuniyet sonrası eğitimlerle Dişhekimlerine ve Dişhekimliği öğrencilerine hizmet sunmaya devam etmektedir.


HİZMETLERİMİZ
Eğitim Organizasyonları

Diş hekimliği, yeni tedavi yaklaşımları ve geliştirilen teknolojiler ile her geçen gün değişip gelişiyor. Hastalarına en yeni yaklaşımlar ve teknolojiler ile tedavi sunmak isteyen diş hekimleri için üniversitede öğrendiklerinin üzerine yeni bilgiler eklemek artık bir zorunluluk. Mezuniyet sonrası eğitimler, dental firmalar ve hastaları için daha iyisini sunmak isteyen diş hekimlerine bir araya gelme fırsatı sağlarken, diş hekimleri için mesleklerinde yetkinliklerini artırmak demek.

Tıp ve diş hekimliği gibi hata kabul etmeyen alanlarda eğitim organize etmek ise en az hekimlik kadar özen ve sorumluluk istiyor. Akyadent Akademi gerçekleştirdiği eğitim organizasyonlarında, deneyimli hocaları, yeniliklerin üreticisi firmaları ve katılımcı diş hekimlerini özenle hazırlanmış kurslarda buluşturuyor. Şirketin ihtiyacına göre, eğitmenler ile ilişkileri yürütme, eğitim yeri planlama, dental eğitimlerde tecrübeli stand görevlilerini organize etme, eğitim duyuruları ile diş hekimlerinin katılımını sağlama organizasyonun aşamalarından bazıları.

Diş Hekimlerine Ulaşmak için Yeni Araçlar

Dental sektördeki şirketler için sundukları ürün ve cihazları diş hekimlerine tanıtabilmek en önemli amaç. Bunu sağlamak için bazen fuar ve eğitim organizasyonlarında yüz yüze buluşmalar bazen de online kanallarda yer almak gerekiyor. Pandemi nedeniyle daha fazla öne çıkan Webinar organizasyonları, diş hekimliğinin en tecrübeli hocalarını katılımcılar ile eğitimlerde bir araya getirirken, markalar için de tanınırlığı artırmak için bir fırsata dönüşüyor. Çeşitli sosyal medya platfomları ile bir Webinar organize etmek kolay görünse de online eğitimleri planlamak, duyurmak ve diş hekimlerinin katılımını sağlamak tecrübe istiyor. Akyadent Akademi Webinar organizasyonlarında dental firmaların en büyük yardımcısı. Diş hekimlerine ulaşmanın bir diğer yolu ise şirketinize özel içeriklerle hazırlanmış E-bülten’lerden yararlanmak. Yeni ürün ve hizmetleriniz, aldığınız ödüller ve başarılarınız, tedavilere sağladığınız katkılar veya duyurmak istediğiniz indirim kampanyalarınızla hazırlanmış içerikler, şirketinizi, tanıtım pazarlama ve satış hedeflerinize bir adım daha yaklaştıracak. Binlerce diş hekiminin posta kutusuna ulaşacak bültenleriniz ile mesajlarınızı ulaştırmak artık çok daha kolay!

AKYADENT AKADEMİ Göktürk Mah. Çamlık Cad. 1. Sedef Sk. No: 3/23 Eyüp / İstanbul Gsm: 0542 283 5368 E-posta: bilgi@akyadent.com Web: www.akyadent.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.